Liczne atrakcje dla kibiców na meczu z Puszczą Niepołomice!

  • 06-11-2019 18:05
  • Admin

Liczne atrakcje dla kibiców na meczu z Puszczą Niepołomice!

Na sobotni mecz z Puszczą Niepołomice klub przygotował dla kibiców liczne atrakcje, nie tylko dla starszych, ale i dla najmłodszych fanów Radomiaka. Zachęcamy do zakupu biletu i zabrania ze sobą swoich pociech!

Podczas meczu tradycyjnie zgromadzeni na trybunach sympatycy Zielonych będą mogli zobaczyć pokaz tańca w wykonaniu grupy tanecznej ESFIT. Nie zabraknie też konkursów i zabaw z nagrodami. Pod niektórymi siedzeniami ukryte zostaną specjalne kupony rabatowe na zakupy w Zielonej Wyspie. Kibic, który znajdzie kupon, będzie mógł liczyć na 10% rabat. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego na trybunie A pojawią się hostessy z kartkami i kredkami dla dzieci. Będzie można wziąć udział w konkursie polegającym na narysowaniu ulubionego piłkarza Radomiaka, a najlepsze prace nagrodzimy upominkami! Zachęcamy także do śledzenia naszego klubowego konta na Instagramie, na którym w trakcie meczu pojawią się konkursy we współpracy z naszymi partnerami - siecią kin Helios oraz pizzerią Dominos.

Przypominamy, że trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Puszczą. Wejściówki można nabywać codziennie od 10:00 do 20:00 w Zielonej Wyspie, a w dniu meczu w kasach stadionu MOSiR.

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice / sobota, godz. 14:00