86 - GOOOOOOOOOOL! Górski strzałem głową pokonuje Załuskę!
83 - Było groźnie w naszym polu karnym, ale ofiarnie interweniuje Kochalski. Korner dla Miedzi.
82 - I kolejna zmiana u gospodarzy. Koziara w miejsce Korta.
80 - Zmiana w Miedzi. Schodzi Śliwa, w jego miejsce Pikk.
77 - Warcholak wybija z linii bramkowej głową mocny strzał Mikity...
72 - Sędzia przerywa grę, leży Makuch. Kartka dla Karwota.
71 - Próba strzału przewrotką Makowskiego. Uprzedzony nasz pomocnik przez Musę.
70 - Po wrzucie z autu krótkie piąstkowanie Załuski. Dobijał Karwot, ale niecelnie.
69 - Zmiana w Miedzi. Schodzi Ojamaa, w jego miejsce Makuch.
65 - Abramowicz dośrodkował z lewego narożnika pola karnego. Zamykał Leandro, ale wybijają obrońcy Miedzi.
63 - Próba Karwota z 25 metrów niecelna.
61 - Mocne uderzenie Górskiego tuż nad bramką.
59 - Najpierw huknął Leandro, ale jego strzał zablokowany. Po rożnym dopadł do piłki Makowski, a jego strzał broni instynktownie Załuska.
57 - Choć stwarzamy sobie dziś dużo sytuacji, to gramy mocno nieskutecznie.
53 - Makowski sam na sam z Załuską, ale ratują się gospodarze wybiciem w trybuny.
52 - Ojamaa nie trafia z rzutu karnego!
51 - Rzut karny dla Miedzi. Grudniewski faulował jednego z napastników gospodarzy.
49 - Groźnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy, ale na spalonym Purzycki.
48 - Żółta kartka dla Jakubika za faul przy linii bocznej.
46 - Dwie zmiany w przerwie. Na boisku Mikita i Banasiak w miejsce Kaputa i Michalskiego.

45 - PRZERWA. Nie układa nam się spotkanie w Legnicy. Po zmianie stron trzeba walczyć o odmienienie losów meczu.
42 - Strzał Śliwy broni Kochalski. Gospodarze ponowili atak i po rykoszecie Łukowski trafia do siatki.
36 - Radomiak cały czas w ataku. Tym razem nieco za mocne dośrodkowanie Leandro.
31 - Makowski huknął z 25 metrów, ale nie musiał interweniować Załuska.
28 - Znów indywidualna próba Leandro. I znów minimalnie obok słupka.
26 - Karwot prostopadle do Michalskiego. Dobrze broni daleko od bramki Załuska.
22 - Ostro faulowany Leandro i pierwsza żółta kartka w tym meczu. Upomniany Danielewicz.
17 - Niestety, drugi gol dla gospodarzy. Purzycki trafia po rzucie rożnym.
13 - Gol dla Miedzi Legnica. Precyzyjne uderzenie Zielińskiego z kilkunastu metrów. Gospodarze obejmują prowadzenie.
12 - Blisko gola Leandro. Jego uderzenie z prawej nogi z 20 metrów minęło o włos bramkę Załuski!
9 - Korner dla Miedzi. Dobrze piąstkuje Kochalski i oddalamy grę daleko od bramki.
5 - Obie drużyny rozpoczęły od wysokiego pressingu. Pierwsza skuteczna interwencja Kochalskiego na dalekim przedpolu.
3 - Na trybunach pytanie gospodarzy, kto wygra mecz? Ale słychać głośną odpowiedź RADOMIAK! Liczni i głośni kibice z Radomia wspierają nasz zespół od pierwszych minut.
1 - Zaczynamy hit w Legnicy! Radomiak na zielono-biało, gospodarze na niebiesko.

W Legnicy ładna słoneczna pogoda i jedno z najlepiej przygotowanych boisk w Fortuna 1 Lidze.

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Spotkanie poprowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

WITAMY W RELACJI LIVE

********************************
O godzinie 12:40 rozpocznie się mecz Radomiaka z Miedzią Legnica. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport, a na naszej stronie oficjalnej przeprowadzimy tekstową relację LIVE.