Radomiak przed meczem z Miedzią Legnica

  • 01-11-2019 18:13
  • Admin

Radomiak przed meczem z Miedzią Legnica

Przed nami kolejny hit. W 16. kolejce Fortuna 1 Ligi zagramy z Miedzią Legnica, czyli zespołem z dużymi aspiracjami i niepokonanym u siebie. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Początek sobotniego meczu o godzinie 12:40.

Do odległej Legnicy Zieloni wyruszyli już w piątkowy poranek. Na trasie odbyli trening na stadionie czwartoligowej Warty Sieradz dysponującym dobrze przygotowaną murawą. W sobotnim hicie na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Artura Halucha, Mateusza Lewandowskiego i Macieja Świdzikowskiego. Pozostali zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry.

Miedź po 15 kolejkach zajmuje 6. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi z dorobkiem 24 punktów i stratą 6 oczek do liderującego Radomiaka. Drużyna trenera Dominika Nowaka pozostaje niepokonana u siebie (bilans 4-2-0). W sobotę będzie musiała radzić sobie bez pauzującego za kartki Marquitosa. W ostatnim ligowym meczu Miedź zremisowała na wyjeździe z GKS Bełchatów 1:1, a we wtorek awansowała do 1/8 Pucharu Polski, pokonując po dogrywce GKS Jastrzębie 1:0.

Sobotnie spotkanie poprowadzi ekstraklasowy sędzia z Łodzi, Zbigniew Dobrynin. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Dla tych kibiców, którzy nie mogą udać się do Legnicy ani śledzić przekazu telewizyjnego, przeprowadzimy tekstową relację LIVE na naszej stronie oficjalnej. Początek meczu o godzinie 12:40.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 3.20.