Przegrana w deszczowym meczu w Bełchatowie

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 3:0 (2:0)

GKS: Lenarcik - Grolik, Bartosiak (88. Putin), Czajkowski, Wołkowicz, Golański, Biel, Grzelak, Marzec (69. Flaszka), Magiera, Zdybowicz (74. Kocyła)
Radomiak:
Haluch - Jakubik, Cichocki, Pietrzyk (75. Sokół), Abramowicz, Michalski (46. Mikita), Makowski, Kaput (46. Nowak), Karwot, Leandro, Górski

Żółte kartki: Cichocki, Górski, Pietrzyk, Abramowicz, Jakubik, Banasik (trener)

KONIEC MECZU. Przegrywamy z GKS Bełchatów 0:3 i wracamy do Radomia bez punktów. Za tydzień domowy mecz z Wartą Poznań.
90 -  Radomiak atakował zaciekle bramkę gospodarzy, ale ci wyprowadzili kontrę. Kocyła sam na sam z Haluchem trafia do siatki. 3:0.
88 - Putin za Bartosiaka. Ostatnia zmiana w GKS Bełchatów.
87 - Mocny strzał Nowaka zza pola karnego. Broni Lenarcik.
83 - Magiera z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką bramki Halucha.
*Po wejściu Sokoła Radomiak gra na trzech napastników, z Karwotem przesuniętym na środek obrony.
75 - Zmiana w Radomiaku. Sokół za Pietrzyka.
74 - Zmiana w GKS. Kocyła za Zdybowicza.
72 - Stracił piłkę Karwot w środku pola, gospodarze ruszyli z kontrą i byli bardzo bliscy gola. Cichocki wybijając piłkę trafił w poprzeczkę.
69 - Zmiana w drużynie gospodarzy. Wchodzi Flaszka w miejsce Marca.
68 - Zamieszanie w polu karnym GKS. Leży Lenarcik po zderzeniu z jednym z naszych napastników. Sędzia uspokaja zawodników.
*W Bełchatowie oberwanie chmury. Mecz toczy się w strugach deszczu.
63 - Kąśliwy strzał z ok. 30 metrów Makowskiego. Pewnie broni Lenarcik.
60 - Żółta kartka dla Pietrzyka za faul w środkowej strefie boiska na Marcu.
58 - Leo spróbował strzału z narożnika pola karnego. Piłka ląduje wysoko nad bramką.
55 - Nowak z rzutu wolnego trafia w mur.
53 - Huknął z dystansu Leandro, ale znów niecelnie. Brakuje póki co celności piłkarzom Radomiaka.
51 - Groźnie było pod bramką Lenarcika. Niemal z linii bramkowej wybijają piłkę gospodarze.
46 - W przerwie dwie zmiany. Nowak za Kaputa, Mikita za Michalskiego.

45 - PRZERWA. W pierwszej połowie lepsi gospodarze. Po zmianie stron walczymy dalej.
45 - Z prawego skrzydła groźnie uderzył Bartosiak, ale niecelnie. Jedna minuta doliczona.
44 - Kaput mocno lewą nogą z dystansu. Zabrakło niewiele.
39 - Wątpliwy faul Cichockiego. Sędzia używa gwizdka i jeszcze upomina naszego obrońcę kartką.
* Żółtą kartką upomniany trener Dariusz Banasik.
34 - Drugi gol dla GKS Bełchatów. Strzałem głową z bliskiej odległości Halucha pokonuje Biel. 2:0.
33 - Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Upomniany Górski za wślizg na połowie rywala.
*Mocno rozpadało się w Bełchatowie.
31 - Leandro w indywidualnym rajdzie. Jego uderzenie niecelne.
25 - I jeszcze jedna szansa dla Zielonych. Strzał Makowskiego trafia w obrońców GKS.
23 - Tym razem mocno po ziemi z ostrego kąta uderzył Makowski, ale niecelnie.
17 - W odpowiedzi zaatakował Radomiak. Dośrodkowanie Górskiego wybijają na rzut rożny piłkarze GKS.
14 - Groźne kontry wyprowadza GKS. Tym razem Marzec uderzył z 25 metrów, ale jego strzał zablokowany.
9 - Niestety, źle zaczynamy to spotkanie. Kontra GKS-u i Zdybowicz pokonuje Halucha. 1:0 dla gospodarzy.
7 - Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Jakubika, ale nikt nie zamknął akcji.
4 - Bardzo niecelny strzał Karwota. Od bramki Lenarcik.
3 - Leandro faulowany 20 metrów od bramki gospodarzy. Mamy pierwszą okazję.
1 - Pierwszy gwizdek sędziego Dawida Kruczyńskiego. Radomiak na biało, gospodarze na zielono-czarno. Gramy!

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Kibice powoli gromadzą się na trybunach. Początek meczu o godzinie 19:00.

WITAMY W RELACJI LIVE

****************************

Przed nami 3. kolejka Fortuna 1 Ligi! O godzinie 19:00 rozpocznie się wyjazdowy mecz z GKS Bełchatów. Tradycyjnie z tego spotkania przeprowadzimy tekstową relację LIVE, która wystartuje na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem.