Duży sukces naszej młodzieży! Radomiak II utrzymał się w IV lidze!

• 15-06-2019 20:25
  • Admin

Wielkie emocje towarzyszyły ostatniej kolejce IV ligi. Ostatecznie drugi zespół Radomiaka zremisował z liderem, Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1 i utrzymał się w IV lidze. Naszej młodzieży oraz trenerowi Maciejowi Kokoszy należą się duże gratulacje za osiągnięty wynik!

Mecz rozegrany został na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Chałubińskiego. Zawodnicy musieli radzić sobie z dużym upałem, ale przez długi czas Zieloni stawiali czoła liderowi z Grodziska Mazowieckiego. W 60. minucie na prowadzenie gości wyprowadził Patryk Szymański. Ambitnie walczący zespół rezerw Radomiaka kilkanaście minut później doprowadził do wyrównania za sprawą Patryka Winsztala, który najprzytomniej zachował się w zamieszaniu podbramkowym i umieścił piłkę w siatce. Mecz zakończył się remisem, a dzięki korzystnym wynikom z innych stadionów Radomiak II zakończył sezon na 11. miejscu w tabeli i utrzymał się w IV lidze.

Zespołowi złożonemu niemal z samych młodzieżowców należą się duże brawa za wywalczony wynik. Drużyna prowadzona przez debiutującego w seniorskiej piłce trenera Macieja Kokoszę zrealizowała swój cel i nadchodzący sezon ponownie spędzi na czwartoligowych boiskach. Brawo!

Radomiak II Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:0)