Mateusz Cichocki pierwszym wzmocnieniem Radomiaka!

  • 29-05-2019 15:17
  • Admin

Mateusz Cichocki pierwszym wzmocnieniem Radomiaka!

27-letni środkowy obrońca, Mateusz Cichocki został pierwszym wzmocnieniem Radomiaka przed nadchodzącym sezonem w Fortuna I Lidze. Wychowanek Polfy Tarchomin w zakończonych rozgrywkach był podstawowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec.

Cichocki to zawodnik ze sporym doświadczeniem i bogatym CV. Przygodę z piłką rozpoczynał w Polfie Tarchomin. Następnie przeniósł się do GKP Targówek, aż w końcu trafił do Legii Warszawa, gdzie m.in. pod okiem trenera Dariusza Banasika rozwijał się w drużynach młodzieżowych. W rozgrywkach Młodej Ekstraklasy wraz ze stołecznym klubem zdobył mistrzostwo Polski. W seniorskim zespole Legii rozegrał cztery mecze w Ekstraklasie i jeden w Pucharze Polski. Reprezentował też Dolcan Ząbki, Arkę Gdynia i Ruch Chorzów. Ostatnio był graczem Zagłębia Sosnowiec, z którym jako podstawowy zawodnik wywalczył awans do Ekstraklasy, a w zakończonym sezonie rozegrał 22 mecze na najwyższym poziomie rozgrywkowym. W przeszłości był też powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski.

- Znam tu wielu zawodników i trenera Banasika. Myślę, że nasza współpraca będzie układała się bardzo dobrze. Pozdrawiam kibiców Radomiaka i do zobaczenia na meczach w nadchodzącym sezonie - mówi nowy nabytek naszego klubu.

Mateusz, witamy w zespole Radomiaka! Życzymy samych sukcesów i wielu udanych występów!