Od czwartku rusza przedsprzedaż biletów na mecz z Elaną Toruń!

  • 10-04-2019 20:00
  • Admin

Od czwartku rusza przedsprzedaż biletów na mecz z Elaną Toruń!

W związku z dużym zainteresowaniem nadchodzącym meczem 29. kolejki II ligi, w którym Radomiak podejmie Elanę Toruń przedsprzedaż biletów ruszy wcześniej niż zwykle. Wejściówki będzie można kupować od czwartku w Zielonej Wyspie i na stronie kupbilet.mosirradom.pl.

W Wielką Sobotę zapowiadają się wielkie emocje na stadionie MOSiR w Radomiu. Zieloni podejmą walczącą o awans Elanę Toruń i będzie to jeden z kluczowych meczów w kontekście walki o awans do I ligi. Spotkanie zaplanowano na sobotę 20 kwietnia, na godzinę 13:05. Warto przyjść tego dnia na stadion, bo klub szykuje sporo atrakcji, a mecz będzie miał efektowną oprawę w związku z transmisją w TVP Sport i TVP 3.

Liczymy na duże wsparcie kibiców podczas tego ważnego spotkania! Pokażmy ponownie naszą siłę i zapełnijmy stadion po same brzegi!

Gorąco zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, by uniknąć stania w długich kolejkach w ostatnich dniach poprzedzających mecz. W czwartek bilety będą dostępne od godziny 12:00, a w każdym kolejnym dniu od 10:00 do 20:00 w Zielonej Wyspie.

Cennik biletów na mecz z Elaną Toruń:

TRYBUNA A (wejście od ul. Narutowicza):
Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy - 5 zł (rocznik 2006 i młodsi)

TRYBUNA B (wejście od Parku Planty):
Bilet normalny - 10 zł
Bilet ulgowy - 5 zł (rocznik 2006 i młodsi)