Radomiak przed meczem ze Zniczem Pruszków

  • 15-03-2019 15:19
  • Admin

Radomiak przed meczem ze Zniczem Pruszków

Jedna z najbardziej nieobliczalnych drużyn w II lidze, Znicz Pruszków będzie niedzielnym rywalem Radomiaka. Mecz będzie transmitowany w TVP 3, a jego początek wyznaczono na godzinę 13:05.

Na własnym boisku Znicz jest zespołem bardzo groźnym i potrafiącym sprawić niespodziankę. Podopieczni trenera Andrzeja Prawdy pokonali jesienią m.in. Widzew Łódź, czy GKS Bełchatów, ale zdarzyły im się też wpadki z niżej notowanymi przeciwnikami.

Zwykle Znicz rozgrywa domowe mecze przy sztucznym oświetleniu, ale tym razem spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:05, a to za sprawą transmisji telewizyjnej w TVP 3. 

Nasza drużyna solidnie przepracowała ostatnie dni. Wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, choć w ostatnim czasie problemy z pachwiną miał Patryk Mikita. Nikt nie pauzuje za kartki, a po zawieszeniu wraca na ławkę trener Dariusz Banasik.

Początek meczu o godzinie 13:05. Tekstową relację LIVE przeprowadzimy na Radomiak.pl, a ogólnodostępna i darmowa transmisja będzie do obejrzenia w TVP 3 oraz w internecie na stronie tvpstream.vod.tvp.pl.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom / niedziela, 13:05