Pokonujemy Rozwój Katowice 2:0 i wracamy na fotel lidera!

• 09-03-2019 02:14
  • Admin

Przy głośnym dopingu kibiców piłkarze Radomiaka rozegrali dobre spotkanie i pokonali Rozwój Katowice 2:0 po golach Rafała Makowskiego i Dominika Sokoła!

Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

Bramki: Makowski 4, Sokół 38

Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Grudniewski, Klabnik, Jakubik, Banasiak (74. Luz), Kaput (90. Filipowicz), Makowski, Karwot, Leandro (82. Winsztal), Sokół (88. Rolinc)
Rozwój: Neugebauer - Lepiarz, Łączek, Niedojad (71. Wrzesień), Płonka, Lazar, Kowalski, Kuliński, Andrzejczak, Musiolik (46. Kurowski), Mońka (46. Olszewski)

Żółte kartki: Karwot, Jakubik - Olszewski

KONIEC MECZU. Wygrywamy z Rozwojem Katowice 2:0 po bramkach Makowskiego i Sokoła!
90 - Na trybunach feta, a na boisku ostatnie sekundy spotkania.
90 - I ostatnia zmiana w Radomiaku. Filipowicz za Kaputa. Sędzia doliczył 4 minuty.
88 - Rolinc za Sokoła.
84 - Rożny dla Rozwoju. Piąstkuje Haluch, a później wybija Świdzikowski.
82 - Schodzi z boiska Leo nagradzany przez kibiców dużymi oklaskami. W jego miejsce Winsztal.
82 - Znów Kaput huknął z dystansu i znów niewiele zabrakło.
80 - Długo leżał na boisku Leandro, przewrócony w jednym ze starć z rywalem. Po kilkuminutowej przerwie wracamy do gry.
77 - Zmiana także w Rozwoju. Kamiński zmienia Płonkę.
74 - Zmiana w Radomiaku. Banasiak schodzi, w jego miejsce Bruno Luz.
72 - Sokół próbował zaskoczyć Neugebauera strzałem z narożnika pola karnego. Minimalnie niecelnie.
* 2743 widzów ogląda dzisiejszy mecz z Rozwojem Katowice.
70 - Jeszcze jedna kontra Zielonych, ale Leandro nie doszedł do podania Sokoła.
68 - Przebłysk geniuszu Leo i trybuny skandują nazwisko Brazylijczyka, który ładnym podaniem uruchomił akcję Radomiaka. Strzał Kaputa minimalnie niecelny.
67 - Sokół uderzał mocno po dobrej kontrze naszego zespołu, ale minimalnie przestrzelił.
66 - Tym razem rzut wolny dla Rozwoju. Cały zespół gości za wyjątkiem bramkarza na połowie Radomiaka.
62 - Rzut wolny dla Radomiaka z 30 metra. Bez zagrożenia.
60 - Dobry strzał Banasiaka z narożnika pola karnego, ale jeszcze lepiej broni Neugebauer.
59 - Mimo słabej pogody, dobra frekwencja dziś na stadionie i cały czas naszemu zespołowi pomaga doping kibiców!
54 - Leżą dwaj zawodnicy w polu karnym Rowoju. Wydawało się, że przewracany był Wawszczyk, ale nie dopatrzył się karnego sędzia Horażaniecki. Znokautowany piłką po strzale z dystansu został Łączek. Przerwa w grze.
51 - Karwot huknął z dystansu prawą nogą. Broni 17-letni Neugebauer.
49 - Szarżował prawym skrzydłem Andrzejczak. Niezbyt dokładnie podał jednak do kolegi z zespołu i łapie Haluch.
48 - Leo uderzył z dużej odległości, ale niecelnie.
46 - WRACAMY DO GRY. Dwie zmiany w Rozwoju. Kurowski za Musiolika i Olszewski za Mońkę.

45 - PRZERWA. Dobra pierwsza połowa naszego zespołu. Czas na przerwę.
44 - Leo uderzył z dystansu. Broni Neugebauer.
38 - GOOOOOOOOOOOOL! Dominik Sokół w trudnej sytuacji świetnie odnalazł się w polu karnym i trafia do siatki! 2:0!
37 - I kolejny korner dla gości. Rozwój zepchnął nas w ostatnim kwadransie do defensywy.
35 - Andrzejczak huknął z woleja i piłka ląduje na siatce naszej bramki. Rzut rożny dla Rozwoju.
33 - Przydałaby się druga bramka dla naszego zespołu, bo Rozwój bardzo groźnie atakuje. Tym razem Płonka strzelał z dystansu. Poprzeczka ratuje nasz zespół.
31 - Tym razem rzut wolny dla gości. Piłka wrzucona w pole karne, ale wybija nasza defensywa.
30 - Kolejny atak Rozwoju. Zablokowane dośrodkowanie, a potem strzał głową broni Haluch. Skoncentrowany od pierwszych minut nasz bramkarz.
29 - Akcja lewym skrzydłem gości. Strzał z ostrego kąta broni Haluch.
27 - Najpierw wiatr, a teraz urwanie chmury nad stadionem. Piłkarze biegają w ulewnym deszczu.
25 - Po rzucie rożnym Świdzikowski trafia do siatki, ale gol nieuznany. Faulowany był obrońca Rozwoju.
24 - Uderzył Banasiak z rzutu wolnego. Cudem broni Neugebauer!
18 - Dobry powrót do defensywy Leo. Faulowany Brazylijczyk i mamy przerwę w grze.
15 - Zablokowany strzał Leandro.
14 - Neugebauer broni strzał po kolejnej dobrej akcji Radomiaka lewym skrzydłem. Tym razem próbkę możliwości pokazali Karwot i Banasiak.
8 - Cały czas w ataku Radomiak. Próbowali swoich szans Leandro i Makowski, ale ratują się goście.
4 - GOOOOOOOOOOOOL! Rafał Makowski wykańcza ładną akcję naszego zespołu!
2 - Pierwszy rzut wolny dla naszego zespołu. Gramy krótko, ale dośrodkowanie Leo zablokowane.
1 - ZACZYNAMY! Duży wiatr na stadionie, ale i spora frekwencja. Szykuje się ciekawy mecz.

WITAMY W RELACJI LIVE

*****************

Przed nami pierwszy domowy mecz tej wiosny! Do Radomia przyjeżdża Rozwój Katowice, który na inaugurację przed własną publicznością sprawił niespodziankę i rozgromił Siarkę Tarnobrzeg aż 6:0. Początek dzisiejszego spotkania o godzinie 14:00. Tradycyjną relację LIVE przeprowadzimy powyżej. Transmisję wideo w systemie pay-per-view można obejrzeć na portalu TVCOM.pl.