Radomiak przed meczem z Rozwojem Katowice

  • 08-03-2019 15:55
  • Admin

Radomiak przed meczem z Rozwojem Katowice

W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Radomiaka rozegrają pierwszy domowy mecz tej wiosny. Przeciwnikiem będzie Rozwój Katowice, który w minionej kolejce rozgromił Siarkę Tarnobrzeg.

W gronie pauzujących przed tym spotkaniem nie ma żadnego zawodnika Zielonych, ale zespół będzie musiał sobie poradzić bez trenera Dariusza Banasika, który musi odcierpieć jeden mecz kary i zasiądzie na trybunach stadionu MOSiR. Na ławce trenerskiej zastąpi go Maciej Lesisz.

Znakiem rozpoznawczym zespołu z Katowic jest mieszanka zawodników młodych i doświadczonych. Sztab szkoleniowy Rozwoju na czele z trenerem Markiem Koniarkiem nie boi się stawiać na młodzież. W wyjściowej jedenastce znaleźć można zwykle zawodników w wieku 17-18 lat, a jesienią w wygranym meczu z Radomiakiem zagrał nawet 16-latek. Celem Rozwoju jest utrzymanie w II lidze i jak na razie to założenie udaje się katowiczanom skutecznie realizować.

Z kolei Radomiak po nieudanym meczu z Elblągu liczy na przełamanie w sobotnim spotkaniu. Wszak to właśnie w meczach w Radomiu Zieloni prezentują się bardzo skutecznie i mogąc liczyć na doping kilkutysięcznej publiki, będą chcieli zaprezentować dobrą formę z jesieni.

W przedsprzedaży bilety i karnety można kupować jeszcze dziś w Zielonej Wyspie (do godz. 20:00) oraz w kasach stadionu (od 15:00 do 19:00). W dniu meczu wejściówki będą do nabycia w kasach stadionu.

Początek sobotniego spotkania o godz. 14:00. Arbitrem meczu będzie Paweł Horożaniecki z Żar. Zapraszamy do przyjścia na stadion i wspierania zespołu w walce o ważne punkty!

Radomiak Radom - Rozwój Katowice / Sobota, 14:00, stadion MOSiR