Pierwszy dzień zgrupowania we Włoszech za nami!

  • 09-02-2019 23:19
  • Admin

Pierwszy dzień zgrupowania we Włoszech za nami!

Po długiej podróży około godziny 14:00 piłkarze Radomiaka dotarli do Hotelu Anteres we włoskim miasteczku Villafranca di Verona. Trasa przebiegła bezpiecznie i w dobrej atmosferze. Zieloni mają już za sobą pierwszy trening, wspólny obiad i odprawę ze sztabem szkoleniowym.

Tuż po przyjeździe na nasz zespół czekał posiłek, po którym zawodnicy zakwaterowali się w pokojach i ruszyli na pierwszy trening. W Hotelu Antares do dyspozycji Zielonych jest 10 boisk, w tym kilka trawiastych, kilka ze sztuczną nawierzchnią, a także siłownia, basen i odnowa biologiczna.

Wieczorem drużyna odbyła odprawę ze sztabem szkoleniowym. Niedziela zapowiada się bardzo intensywnie. Zespół spotka się na dwóch treningach - porannym i wieczornym. Trwa także dopinanie wszystkich szczegółów odnośnie meczów sparingowych. Ostateczny harmonogram gier poznamy najpóźniej w poniedziałek, ale już teraz można powiedzieć, że rywale będą wartościowi i ciekawi.

Na naszym Facebooku można znaleźć obszerną fotorelację i materiał wideo z pierwszego treningu. W kolejnych dniach zaprezentujemy także zgrupowanie Zielonych od kulis.