GUGA Moda Męska dołącza do rodziny Radomiaka!

  • 08-02-2019 19:39
  • Admin

GUGA Moda Męska dołącza do rodziny Radomiaka!

Tuż przed startem obozu we Włoszech możemy ogłosić kolejną dobrą informację. Do coraz większej rodziny Radomiaka dołącza kolejna radomska firma - GUGA Moda Męska, która ubierze sztab szkoleniowy, pracowników i władze naszego klubu!GUGA Moda Męska to radomska firma będąca producentem i dystrybutorem wysokiej klasy garniturów, ekskluzywnej odzieży i obuwia. Każdy mężczyzna potrzebujący garnituru, koszuli, butów, czy innych akcesoriów w salonach GUGA znajdzie coś dla siebie.

Punkty naszego nowego sponsora mieszczą się w Galerii Feniks (ul. Grzecznarowskiego 29/31) i Hali Feniks (ul. Staroopatowska 20).

GUGA Moda Męska ubierze od stóp do głów sztab szkoleniowy, pracowników i władze naszego klubu. Atrakcją dla kibiców będzie możliwość zakupu asortymentu ze specjalnej "półki Radomiaka", na której znalazły się spinki i krawaty, które ozdobią wyjściową odzież każdego fana Zielonych.

Zapraszamy wszystkich do salonów GUGA Moda Męska! A naszemu nowemu sponsorowi dziękujemy za wsparcie i witamy w rodzinie Radomiaka!

Zachęcamy do kontaktu także inne radomskie firmy!
e-mail: biuro@radomiak.pl
t
el. 513-138-363 lub 515-044-225