RADOM MIASTEM LIDERA! Pokonujemy Olimpię Grudziądz 4:2!

RADOMIAK RADOM - OLIMPIA GRUDZIĄDZ 4:2 (1:0)
Bramki: Leandro 4, 65, 90 Sokół 55 - Witasik 78, Ziętarski 85

Muzyk - Wawszczyk, Kaczmarek, Papikjan, Ziętarski, Marzec, Ciechanowski, Nakrosius, Kita, Witasik, Poręba
Kochalski - Grudniewski, Świdzikowski, Klabnik, Wawszczyk, Kaput, Makowski, Karwot, Sokół (87. Rolinc), Mikita (78. Filipowicz), Leandro

Żółte kartki: Wawszczyk, Świdzikowski, Sokół, Klabnik - Wawszczyk, Marzec, Ziętarski, Papikjan

KONIEC MECZU. RADOM MIASTEM LIDERA!
90+4 - LEOOOOOOOOOOOOO! Muzyk przelobowany! 4:2!
90+3 - Chciał to jeszcze przystęplować Leo. Po indywidualnej akcji strzał niecelny.
90 - Pięć minut doliczone.
88 - Leo walczy w narożniku z trzema zawodnikami Olimpii.
87 - Rolinc za Sokoła.
85 - GOL dla Olimpii. Ziętarski trafia do siatki. Wyciągnął się Kochalski, ale nie sięgnął piłki. Jeszcze dużo emocji przed nami.
80 - Strzelał Kaput, broni Muzyk. Chwilę później uderzał Karwot, ale strzał zablokowany.
78 - Mikita schodzi, w jego miejsce Filipowicz. Zmiana też w Olimpii. Gabor za Kaczmarka.
78 - Gol dla Olimpii. Z bliskiej odległości dobił piłkę Piotr Witasik.
69 - Teraz kibice pozdrawiają trenera Dariusza Banasika. Koncertowo gra dziś Radomiak i świetna atmosfera panuje na trybunach!
* MISTRZEM JESIENI, RADOMIAK MISTRZEM JESIENI! - niesie się po trybunach w Radomiu!
65 - GOOOOOOOOOOL! Leo trafia po raz drugi z rzutu karnego!
64 - Zagranie ręką obrońcy Olimpii i mamy RZUT KARNY!
63 - Żółta kartka najpierw dla Sokoła, później dla siedzącego na ławce Halucha. Ogromne emocje na stadionie.
62 - Wydawało się, że faulowany był w dogodnej sytuacji Dominik Sokół, ale sędzia jest innego zdania.
55 - GOOOOOOOOOOOL! Debiutanckie trafienie Dominika Sokoła w pierwszym zespole Radomiaka!
51 - Po naszym rzucie rożnym kontra gości. Przerywa Grudniewski.
50 - Przechwyt Makowskiego, wychodzimy 2 na 1, ale powrót Wawszczyka ratuje Olimpię.
49 - Tym razem Mikita wyłożył do Karwota. Strzał niecelny. Ciężko dziś o precyzję na zmrożonym boisku.
46 - Zaczynamy 2 połowę i od razu świetna akcja Leandro, wyłożenie do Mikity, ale instynktownie broni Muzyk.

PRZERWA. Po 45 minutach prowadzimy 1:0 po golu Leandro z rzutu karnego.
45 - Stuprocentowa sytuacja Sokoła, ale cudem broni Muzyk...
45 - Sędzia upomina za dyskusje trenera Banasika.
44 - Dwie minuty doliczone.
43 - Karwot dośrodkowywał. Ratuje się Olimpia wybiciem na rzut rożny. Naciskamy.
37 - Strzał Ziętarskiego bardzo niecelny, ku owacji trybun. Tymczasem arbiter upomina trenera Pawlaka.
36 - Znowu awantura pod naszym polem karnym. Sędzia Lizak gwizdnął faul na 20 metrze. Protestuje cały nasz zespół, ławka rezerwowych i trybuny.
31 - Głośny doping kibiców Radomiaka od pierwszych minut. Są też w sektorze gości fani Olimpii w liczbie około 50 osób.
30 - Strzelał z dystansu Marzec. Bardzo niecelnie.
27 - Dobre dośrodkowanie gości, ale skutecznie interweniuje Świdzikowski.
25 - Sokół zgrywał głową piłkę w kierunku Mikity. Dużo było walki w polu karnym gości w tej akcji, ale ostatecznie faulowany obrońca Olimpii.
20 - Dużo przypadku w grze po obu stronach. Ciężko gra się na zmrożonym boisku. Bramka strzelona w pierwszych minutach może być dziś na wagę złota.
17 - Zamieszanie w naszym polu karnym. Żółta kartka dla Świdzikowskiego, ale chyba za dyskusje, bo karnego nie ma.
12 - Druga próba strzału Makowskiego z dystansu. W obu przypadkach poślizgnął się nasz zawodnik.
7 - Kolejny raz faulowany Sokół, tym razem 30 metrów do bramki Olimpii. Kolejna szansa dla Zielonych.
4 - GOOOOOOOOOOOOOOL! Niezawodny Leo trafia z 11 metra! Prowadzimy!
3 - KARNY! Kaczmarek przewracał Sokoła i mamy jedenastke!
1 - Zaczynamy mecz z Olimpią! Dziś walczymy o lidera!

WITAMY W RELACJI LIVE

***************************

O godzinie 13:00 rozpocznie się ostatni mecz Radomiaka w 2018 roku! Zieloni podejmą Olimpię Grudziądz. Transmisję w systemie pay-per-view przeprowadzi portal TVCOM.pl. Tradycyjną tekstową relację LIVE rozpoczniemy równo z pierwszym gwizdkiem sędziego.

Kasy biletowe otwarte od godziny 10:00. WSZYSCY NA MECZ!