Haluch - Wawszczyk (84. Winsztal), Świdzikowski, Klabnik, Karwot, Mikita (84. Rolinc), Makowski, Bruno Luz (64. Suchanek), Szuprytowski, Kaput (75. Sokół), Leandro
Widzew:
Wolański - Sylwestrzak, Kazimierowicz, Michalski (69. Kamiński), Pięczek, Banaszak (53. Banaszak), Kozłowski, Gutowski, Mihaljević (63. Mąka), Zieleniecki, Kristo

Żółte kartki: Michalski, Sylwestrzak, Gibas, Świderski

KONIEC MECZU. W hicie 13. kolejki II ligi Widzew lepszy od Radomiaka o jedną bramkę.
90 - Żółta kartka dla Świderskiego. Szuprytowski zapaśniczym chwytem powalony na murawę.
89 - Znów przewracany Leo i znów żółta kartka, tym razem dla Gibasa. Strzał Rolinca trafia w mur. Doliczone 4 minuty.
87 - Strzelał Karwot, ale minimalnie niecelnie.
86 - Żółta kartka dla Sylwestrzaka, który powstrzymał rajd Leandro faulem. Mamy rzut wolny z odległości 25 metrów.
84 - Dwie zmiany w Radomiaku. Schodzą Mikita i Wawszczyk, w ich miejsce Winsztal i Rolinc.
83 - Mikita strzelał głową, z linii bramkowej wybijają obrońcy Widzewa.
82 - Tym razem Sokół wywalczył rzut wolny. 25 metrów do bramki Widzewa.
80 - Przed nami ostatnie dziesięć minut meczu. Makowski popędził z piłką i wywalczył rzut wolny 30 metrów od bramki Wolańskiego.
76 - Pierwszy kontakt z piłką Sokoła i już mogło być 1:1! W sytuacji sam na sam lepszy Wolański.
75 - Zmiana w Radomiaku. Sokół za Kaputa.
69 - Kamiński za Michalskiego. Trzecia zmiana w Widzewie.
67 - Kristo huknął z woleja z około 20 metrów. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.
66 - Groźny strzał Mąki z narożnika pola karnego, ale niecelny.
64 - Zmiana w Radomiaku. Suchanek za Luza.
63 - Zmiana w Widzewie. Mąka za Mihajlevicia.
61 - Leo z rzutu wolnego bardzo niecelnie.
* Dzisiejszy mecz ogląda 3850 widzów. Na obu trybunach mamy zatem komplet, pusty jest sektor gości, bo kibice Widzewa przyjechali w dużej liczbie i oglądają mecz zza ogrodzenia.
55 - Kristo popędził z piłką i o mały włos nie skończyło się to golem. Broni Haluch.
53 - Pierwsza zmiana w Widzewie. Świderski za Banaszaka.
49 - Nieporozumienie Klabnika z Haluchem. Nie trafił czysto w piłkę nasz bramkarz i Widzew ma rzut rożny.
47 - Klabnik mocno z rzutu wolnego, ale broni Wolański.
46 - Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian w składach.

45 - PRZERWA. Dobry mecz oglądamy w Radomiu. Dużo emocji, ale póki co o jedną bramkę lepszy Widzew.
45 - Bardzo ładna akcja Wawszczyka i Makowskiego. Ten pierwszy wpadł w pole karne i oddał mocny strzał, ale broni Wolański.
44 - Dwie minuty doliczone do czasu gry pierwszej połowy. Leży na boisku Klabnik po zderzeniu z Banaszakiem.
43 - Groźna kontra Widzewa. Na szczęście bez efektu w postaci bramki.
40 - Dario Kristo uderzył z 30 metrów i pokonał Artura Halucha. Bardzo ładna bramka zawodnika Widzewa. Przegrywamy 0:1.
37 - Pół boiska przebiegł Makowski, minął dwóch zawodników i uderzył z dystansu, ale obok bramki.
34 - Kristo huknął z dystansu, odbił piłkę Haluch, a dobitka Michalskiego niecelna.
31 - Czterech na trzech zaatakował Radomiak. Strzał Makowskiego niecelny.
29 - Pierwsze 20 minut zdecydowanie należało do Radomiaka. Teraz od dłuższego czasu to Widzew gra piłką na połowie Zielonych.
24 - Ładna akcja Michalskiego, spore zamieszanie w naszym polu karnym, ale wychodzimy z opresji.
21 - Nieco śmielej ruszył do ataków Widzew. Zieloni jednak czujni w obronie.
19 - Trwa efektowna oprawa kibiców Radomiaka. Atmosfera meczu dziś ekstraklasowa!
15 - Groźna kontra Radomiaka. Strzał Szuprytowskiego trafia w boczną siatkę.
13 - Widzew póki co w głębokiej defensywie. Przydałoby się przewagę udokumentować bramką...
9 - Prawym skrzydłem atakował Szuprytowski, strzał oddał Leo, ale zablokowane uderzenie Brazylijczyka.
7 - Pierwsza kartka. Faulowany Szuprytowski, a kartkę obejrzał Michalski.
4 - Bardzo dobra akcja Luza. O mały włos nie skończyło się to bramką. Broni Wolański.
3 - Pierwszy strzał na bramkę Artura Halucha. Bardzo niecelny. Od bramki Radomiak.
2 - Od początku gorąca atmosfera na stadionie. Prawdziwe piłkarskie święto w Radomiu!
1 - ZACZYNAMY! PO ZWYCIĘSTWO ZIELONI!

WITAMY W RELACJI LIVE

**************************

O godzinie 15:30 rozpocznie się mecz 13. kolejki II ligi pomiędzy Radomiakiem a Widzewem Łódź. O tej samej porze wystartuje nasza tekstowa relacja LIVE. Transmisję w systemie pay-per-view można obejrzeć na portalach TVCOM.pl i WidzewTV.