NOKAUT! Radomiak rozgromił Resovię 5:0!

• 22-09-2018 10:08
  • Admin

Koncert na trybunach, koncert na boisku! Po bardzo udanym meczu wygrywamy z Resovią Rzeszów 5:0! Przed naszym zespołem intensywny tydzień. W środę zagramy w Pucharze Polski z Polonią Środa Wielkopolska, a w niedzielę w Toruniu mecz ligowy z Elaną.

RADOMIAK RADOM - RESOVIA RZESZÓW 5:0 (2:0)
Bramka:
Szuprytowski 18, Luz 29, Filipowicz 80, Leandro 82, Winsztal 90

Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Grudniewski, Klabnik, Jakubik, Luz, Kaput (70. Filipowicz), Makowski, Szuprytowski (83. Sokół), Mikita (88. Winsztal), Leandro
Resovia:
Banek - Kantor (46. Ogrodnik), Zalepa, Makowski, Mikulec, Antonik, Domoń, Frankiewicz, Pyrdek (57. Hass), Adamski (85. Geniec), Buczek (70. Strashkevych)

Żółte kartki: Jakubik - Buczek, Mikulec, Antonik

Sędzia:
Dawid Bukowczan (Żywiec)

Widzów:
3357

KONIEC MECZU.
90 - W doliczonym czasie gry Patryk Winsztal ustala wynik spotkania! 5:0!
88 - Zmiana w Radomiaku. Winsztal za Mikitę.
85 - Zmiana w Resovii. Geniec za Adamskiego.
83 - Zmiana w Radomiaku. Sokół za Szuprytowskiego.
82 - GOOOOOOOOOOOOL!!! Nokaut! Leandro wykańcza szybką akcję Radomiaka. 4:0!
80 - GOOOOOOOOOOOOL!!! Nieprawdopodobny strzał Maćka Filipowicza! 3:0!
75 - Ostatni kwadrans gry przed nami.
74 - Prostopadłe podanie do napastnika Resovii, ale dobrze skrócił kąt Haluch i obronił strzał.
71 - Zmiany w obu zespołach. W Radomiaku Filipowicz za Kaputa, w Resovii schodzi Buczek, w jego miejsce Strashkevych.
68 - Świetna atmosfera towarzyszy dzisiejszemu spotkaniu. Głośny doping obu trybun niesie naszych piłkarzy w walce o zwycięstwo.
64 - Coraz odważniej atakuje Resovia. Radomiak skutecznie się broni.
60 - Bijatyka na boisku. Żółte kartki dla Mikulca i Antonika.
59 - Znakomita kontra Radomiaka. Sytuację sam na sam z Leandro wygrał jednak Banek.
58 - Makowski huknął z dystansu, minimalnie nad poprzeczką.
57 - Zmiana w Resovii. Pyrdek schodzi, w jego miejsce Hass.
54 - Groźna akcja prawym skrzydłem Resovii, ostatecznie łapie Haluch.
49 - Mikita z dystansu, minimalnie niecelnie.
48 - Po ulewie na boisku zrobiły się trudne warunki do dokładnej, technicznej gry. Od pierwszych minut drugiej połowy mamy dużo walki i gry kontaktowej.
46 - Wracamy do gry. Zmiana w Resovii, Ogrodnik za Kantora.

* Tymczasem w Radomiu oberwanie chmury.
45 - PRZERWA. Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Schodzimy do szatni z prowadzeniem 2:0.
44 - Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy. Tymczasem ładna akcja Szuprytowskiego z Leandro. Broni Banek.
43 - Sporo mieliśmy teraz szczęścia. Instynktownie obronił strzał po rykoszecie Artur Haluch.
39 - Buczek nieładnie faulował Klabnika, cały zespół Radomiaka ruszył w obronie naszego zawodnika. Ostatecznie żółtymi kartkami upomniani Buczek i Jakubik.
35 - Makowski strzelał z 20 metrów, ale niecelnie. Nadchodzą ciemne chmury nad stadion, chyba popada.
29 - GOOOOOOOOOOOL!!! Leo zagrał idealnie na wolne pole do Bruno Luza, a ten pakuje piłkę do siatki! 2:0!
25 - Wchodzą na stadion kibice Resovii. Na boisku Radomiak zepchnięty w ostatnich minutach do defensywy.
20 - Świetny początek Zielonych. Na trybunach wielka radość stadionu wypełnionego niemal po brzegi.
18 - GOOOOOOOOOOOL!!! Sytuacja sam na sam i nie myli się Damian Szuprytowski! PROWADZIMY 1:0!
16 - Faulowany Klabnik przy próbie podania do Halucha. Na całe szczęście, bo groźnie naciskali z pressingiem goście.
10 - Tym razem uderzał z linii pola karnego Antonik, ale niecelnie.
9 - Rzut rożny dla Resovii i było groźnie. Strzelał głową Domoń. Minimalnie nad bramką.
7 - Pierwszy celny strzał Radomiaka. Z dystansu uderzał Patryk Mikita. Broni Banek.
4 - Na razie trwa wzajemne "badanie się" obu zespołów. Na boisku niewiele emocji.
1 - Pierwszy gwizdek sędziego Dawida Bukowczana. ZACZYNAMY!

Podczas prezentacji składu Zielonych na pozycjach wyczytywanych zawodników ustawili się chłopcy z rocznika 2007 Akademii Radomiaka. Tym samym rozpoczynamy nową tradycję podczas meczów naszego zespołu!

Kibice Radomiaka zbierają się na trybunach stadionu. Oba zespoły już na rozgrzewce.

W Radomiu od rana deszczowa pogoda, ale popołudniu przewidywana jest poprawa pogody. Na trybunach zapowiada się dobra frekwencja. Swoją obecność potwierdzili też fani Resovii.

Przed naszym zespołem trudne zadanie. Resovia po słabym początku sezonu (7 meczów z rzędu bez zwycięstwa) w efektownym stylu wygrała trzy ostatnie mecze. W naszej ekipie za kartki pauzuje kapitan, Maciej Świdzikowski i nie zobaczymy go dziś na boisku.

WITAMY W RELACJI LIVE

*******************************

O godzinie 15:00 rozpocznie się mecz Radomiaka z Resovią Rzeszów. Kasy biletowe stadionu będą otwarte od godziny 12:00. Transmisję w systemie pay-per-view przeprowadzi portal TVCOM.pl, a tradycyjną tekstową relację LIVE będzie można śledzić na naszej stronie od godziny 14:55.