Radomiak przed meczem z ROW-em Rybnik

  • 14-09-2018 11:07
  • Admin

Radomiak przed meczem z ROW-em Rybnik

Z niepokonanym od czterech kolejek ROW-em 1964 Rybnik w 10. kolejce II ligi zagrają piłkarze Radomiaka. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00. 

- Musimy zacząć lepiej punktować na wyjazdach. Ale o to nie będzie łatwo, bo w ostatniej kolejce ROW Rybnik wygrał z liderem, Siarką Tarnobrzeg, więc szykuje się bardzo ciekawe widowisko - mówi trener Dariusz Banasik.

Nie sposób nie zgodzić się ze szkoleniowcem Zielonych. W tym sezonie nasz zespół na wyjeździe wygrał tylko raz i zdobył zaledwie dwie bramki w czterech meczach. To duży kontrast w porównaniu do domowych rezultatów, gdzie Radomiak zdobył 13 na 15 możliwych punktów. Okazja, by nie najlepszą wyjazdową statystykę poprawić nadarza się w najbliższą sobotę, ale o punkty nie będzie łatwo bo ROW po słabym początku sezonu w ostatnich tygodniach nabrał rozpędu. Przed tygodniem zespół z Rybnika pokonał na wyjeździe lidera, Siarkę Tarnobrzeg 2:0, a wcześniejsze trzy mecze zremisował (1:1 z Pogonią Siedlce, 1:1 z Błękitnymi Stargard i 2:2 z Widzewem Łódź).

Nasz zespół od poniedziałku przygotowuje się do sobotniego meczu. W drużynie nie ma pauz za kartki, ale sytuacja zdrowotna nie jest najlepsza. Kilku zawodników w tygodniu narzekało na przeziębienie i na spotkanie w Rybniku Radomiak może nie wyjść w optymalnym zestawieniu.

Sobotnie spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00. Sędzią zawodów będzie Marcin Liana z Bydgoszczy. Transmisję w systemie pay-per-view przeprowadzi portal TVCOM.pl, a tekstową relację LIVE przeprowadzimy na www.Radomiak.pl.