Park Trampolin "JumpWorld" nowym partnerem Radomiaka!

  • 12-09-2018 16:48
  • Admin

Park Trampolin "JumpWorld" nowym partnerem Radomiaka!

Kolejna radomska firma dołącza do rodziny Radomiaka! Nowym partnerem klubu został Park Trampolin "JumpWorld" mieszczący się przy al. Grzecznarowskiego 29/31. "JumpWorld" od długiego czasu wspiera Akademię Radomiaka, a od teraz współpraca rozszerzy się również o pierwszą drużynę i kibiców Zielonych!

Dzięki nawiązanej współpracy fani Radomiaka mogą liczyć na duże bonusy. Za okazaniem biletu na dowolny mecz Radomiaka w bieżącym sezonie każdy kibic może liczyć na 15% zniżkę na wejście do Parku Trampolin. Podczas domowego meczu z Widzewem Łódź zorganizowana będzie "Strefa Młodego Kibica", w której będzie można skorzystać z licznych atrakcji, w tym poskakać na mobilnej trampolinie pod okiem animatorów. Współpraca będzie miała także wymiar marketingowy i promocyjny, szczególnie w zakresie promocji meczów domowych naszego klubu.

Co warte podkreślenia, od długiego czasu "JumpWorld" wspiera także Akademię Radomiaka. Najmłodsi adepci wraz z rodzicami często goszczą w Parku Trampolin, odbywając ćwiczenia sprawnościowe połączone z integracją i dobrą zabawą.

Park Trampolin "JumpWorld" zaprasza wszystkich kibiców Radomiaka do odwiedzania punktu przy ul. Grzecznarowskiego 29/31 - zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych sympatyków Zielonych.

Składamy podziękowania na ręce Pani Doroty Kierznikowicz. Dziękujemy za wsparcie i witamy w prestiżowym gronie partnerów Radomiaka!

Zachęcamy do kontaktu także inne radomskie firmy!
e-mail: biuro@radomiak.pl
t
el. 513-138-363