W piątek premiera książki "Hrabia dusz"

  • 12-09-2018 15:40
  • Admin

W piątek premiera książki "Hrabia dusz"

W najbliższy piątek o godzinie 18:00 w hotelu Promenada przy ul. Bulwarowej 15 (os. Borki) odbędzie się premiera książki "Hrabia dusz" poświęconej biografii legendy Radomiaka, Zdzisława Radulskiego. W imieniu dostojnego Hrabiego oraz wydawców serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w premierze!

Event będzie miał charakter pikniku, w którym każdy będzie mógł spędzić czas w miłej atmosferze, wysłuchać dowcipów i anegdot  Hrabiego Zdzisława oraz zamienić kilka słów z autorem, Andrzejem Mędrzyckim. Będzie też oczywiście możliwość zakupienia własnego egzemplarza tej wyjątkowej publikacji.

Po wielu miesiącach intensywnej pracy autorów i wydawców książka ujrzała światło dzienne i w ocenie pierwszych czytelników jest bardzo atrakcyjną pozycją - nie tylko dla kibiców Radomiaka, ale i całego radomskiego sportu. Warto nabyć swój egzemplarz. Cena jest przystępna i wynosi jedyne 30 złotych.

Na premierze książki "Hrabia dusz" pojawi się pierwszy zespół i sztab Radomiaka. Piłkarze, trenerzy i sam Hrabia Zdzisław Radulski zapraszają wszystkich kibiców do odwiedzenia hotelu Promenada w piątek o godzinie 18:00.