Kolejne domowe zwycięstwo Radomiaka! Pokonujemy Gryfa 3:0!

• 08-09-2018 11:36
  • Admin

W 9. kolejce II ligi piłkarze Radomiaka bez większych problemów pokonali Gryfa Wejherowo 3:0. Za tydzień Zielonych czeka wyjazd do Rybnika na mecz z miejscowym ROW-em.

RADOMIAK RADOM - GRYF WEJHEROWO 3:0 (2:0)
Bramki:
Makowski 25, Leandro 30, Pietroń 75

Radomiak:
 Haluch – Klabnik, Grudniewski, Świdzikowski, Jakubik, Kaput (81. Filipowicz), Makowski, Szuprytowski (74. Pietroń), Wawszczyk (79. Winsztal), Leandro, Suchanek (65. Luz)
Gryf:
Więckowicz – Bury, Gulczyński, Liberacki, Goerke, Chwastek, Koziara (67. Brzuzy), Kołc, Włodyka, Rogalski (46. Ewertowski), Czychowski

Żółta kartka: Ewertowski
Czerwona kartka
: Gulczyński (za zagranie ręką)

90 - KONIEC MECZU. Pewnie i bez większych problemów pokonujemy Gryfa!
89 - Zbliżamy się do końca meczu. Tempo już niezbyt wysokie. Trzy minuty doliczone.
87 - Próbowali strzału z dystansu goście, było groźnie, ale ostatecznie blokuje to uderzenie Grudniewski.
85 - Pietroń do Filipowicza, a temu zabrakło dosłownie kilku centymetrów i mielibyśmy 4:0. Szkoda, bo to była dobra akcja Zielonych.
81 - Ostatnia zmiana w Radomiaku. Filipowicz za Kaputa.
79 - Winsztal za Wawszczyka. Trzecia zmiana w Radomiaku.
75 - GOOOOOOOOOOOL! Wejście "smoka" Łukasza Pietronia. Ładne dośrodkowanie Leo i głową trafia do siatki Pietroń. Brawo!
75 - Rzut wolny z 16 metrów dla Radomiaka.
74 - Zmiana w Radomiaku. Pietroń za Szuprytowskiego.
70 - Śmiało można powiedzieć, że w ostatnich minutach gramy 12 na 10. Głośny doping z trybun pomaga naszym zawodnikom w walce o zwycięstwo.
67 - Zmiana w Gryfie. Brzuzy zmienia Koziarę.
67 - Szuprytowski minął kilku zawodników i wpadł w pole karne, ale jego strzał broni Więckowicz.
65 - Luz za Suchanka. Pierwsza zmiana w Radomiaku.
65 - Szuprytowski próbował strzału przewrotką. Piłka poleciała wysoko nad bramką, ale szkoda bo była by to bramka sezonu, gdy lepiej "naszła" piłka "Małemu".
64 - Kaput mocno uderzył z dystansu, mamy rzut rożny. Bruno Luz szykuje się do wejścia na boisko.
62 - Rzut wolny dla Gryfa z odległości 30 metrów. Przewróciło się kilku zawodników w polu karnym. Faulowany Świdzikowski.
60 - Szuprytowski wychodził do sytuacji sam na sam, ale uniesiona chorągiewka sędziego. Spalony.
58 - Bardzo dobre dośrodkowanie Jakubika. Kilku zawodników Radomiaka mogło wykończyć tę akcję, ale zabrakło strzału.
56 - Znów strzelał Czychowski, na szczęście niecelnie. Rozkręca się Gryf.
53 - Czychowski strzelał z 30 metrów. Dobrze broni Haluch.
52 - Bruno Luz szykuje się do wejścia na boisko. Tymczasem goście w ataku. Rzut rożny dla Gryfa.
50 - Szuprytowski dośrodkowywał z ostrego kąta, ale piłka trafiła w boczną siatkę.
46 - Wracamy do gry.

PRZERWA. Dobry mecz naszego zespołu i zasłużone prowadzenie.
45 - Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.
44 - Makowski sam na sam z Więckowiczem. Górą bramkarz gości.
* Mecz ogląda 1701 widzów.
40 - Znów groźnie pod bramką Gryfa. Tym razem ratują się goście i wybijają na rzut rożny.
39 - Rzut wolny z 30 metrów dla Gryfa. To chyba pierwsza sytuacja, gdy goście dłużej niż kilkanaście sekund pojawili się na połowie Radomiaka. Rzut wolny wykonany jednak beznadziejnie. Od bramki Haluch.
35 - Radomiak cały czas w ataku. Tym razem Wawszczyk na minimalnym spalonym.
30 - GOOOOOOOOOOOL! Leo trafia z rzutu karnego! 2-0!
27 - Czerwona kartka dla zawodnika Gryfa! Strzał Jakubika zablokowany ręką na linii bramkowej. Grzegorz Gulczyński wyrzucony z boiska i mamy rzut karny!
25 - GOOOOOOOOOOL! Kapitalne uderzenie Makowskiego z dystansu! Prowadzimy 1:0!
17 - Padł Leo w polu karnym. Sędzia wahał się z ostateczną decyzją, ale wskazał na 5. metr. Od bramki Więckowicz.
14 - Bardzo ładna akcja duetu Wawszczyk - Makowski. Ostatecznie piłka wyłożona na 16 metr do Suchanka, a ten minimalnie przestrzelił.
12 - Szykowana już była zmiana w naszym zespole, ale Jakub Wawszczyk pozbierał się i wrócił do gry.
8 - Zderzenie Wawszczyka z zawodnikiem Gości przy linii bocznej. Leży nasz obrońca. Przerwa w grze.
5 - Szuprytowski strzelał z rzutu wolnego w mur, chwilę później strzał Wawszczyka z woleja zablokowany. Mocne ataki Radomiaka od samego początku.
3 - Makowski z dystansu niecelnie.
2 - Od razu dobra akcja Radomiaka, ale Suchanek wychodzący sam na sam z bramkarzem złapany na spalonym.
1 - Pierwszy gwizdek sędziego Gawęckiego i ZACZYNAMY! Po zwycięstwo Zieloni!

O godzinie 17:00 rozpoczniemy mecz z Gryfem Wejherowo.

WITAMY W RELACJI LIVE

********************

O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz 9. kolejki II ligi, w którym Radomiak podejmie Gryfa Wejherowo. Kasy biletowe stadionu MOSiR będą otwarte od godziny 14:00, a równo z pierwszym gwizdkiem sędziego wystartuje tekstowa relacja LIVE na www.Radomiak.pl. Płatną transmisję wideo przeprowadzi portal TVCOM.pl.