Radomiak przed meczem z Olimpią Grudziądz

  • 10-08-2018 15:20
  • Admin

Radomiak przed meczem z Olimpią Grudziądz

Pięć dni solidnych treningów mają za sobą piłkarze Radomiaka. Po piątkowych zajęciach Zieloni wyjechali w daleką podróż do Grudziądza, gdzie w sobotę o godzinie 18:00 zagrają ze spadkowiczem z I ligi, Olimpią.

Po raz pierwszy w tym sezonie trener Dariusz Banasik nie może skorzystać ze wszystkich zawodników. Pauza za czerwoną kartkę czeka Artura Halucha, który musi odpocząć w najbliższym meczu. Do rozgrywek został natomiast uprawniony inny bramkarz, 17-letni Kamil Bielikow. Pozostali zawodnicy są w pełnej gotowości do gry.

Olimpia Grudziądz w dwóch pierwszych meczach zanotowała komplet punktów, pokonując Błękitnych Stargard 2:1 i Pogoń Siedlce 2:0, ale przed tygodniem przegrała z Siarką Tarnobrzeg 0:1. Dorobek podopiecznych trenera Mariusza Pawlaka to sześć punktów i siódme miejsce w tabeli II ligi.

Spotkanie poprowadzi sędzia Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Transmisję w systemie pay-per-view przeprowadzi portal TVCOM.pl. Relację tekstową znaleźć będzie można tradycyjnie na www.Radomiak.pl