Powstaje książka o Zdzisławie Radulskim. Premiera we wrześniu

  • 09-08-2018 22:25
  • Admin

Powstaje książka o Zdzisławie Radulskim. Premiera we wrześniu

14 września - to data, którą każdy kibic Radomiaka powinien zakreślić czerwonym flamastrem w kalendarzu. Tego dnia ukaże się książka przedstawiająca historię życia Hrabiego Zdzisława Radulskiego. Autorem publikacji jest Andrzej Mędrzycki.

W książce znaleźć będzie można liczne opowieści, wzruszające historie i mniej znane anegdoty z życia legendy Radomiaka. Tytuł publikacji to "Hrabia Dusz", a treść obfituje też w przeżycia związane z klubem ze Struga 63, gdzie Zdzisław Radulski spędził 58 lat.

- W książce znajdzie się wiele historii związanych ze sportem, ale będzie można też przeczytać o legendarnych nalewkach, czy też kanapkach, które Zdzisław przygotowuje - mówi w wywiadzie dla portalu RadomSport.pl autor książki, Andrzej Mędrzycki. 
 


 

Publikacja to jednak zbiór nie tylko miłych chwil z życia Ikony klubu, ale też powrót do czasów dzieciństwa, czyli okresu wojny. 

- Wspominając czasy młodości, czasami głos mi się załamuje, bo dzieciństwo miałem okropne. Mój kolega, Andrzej Mędrzycki to opisał, a ja mu wszystko dokładnie opowiadałem. Kiedy czytał mi fragmenty książki, to łzy stawały mi w oczach ze wzruszenia - opowiada Hrabia Zdzisław Radulski.

Za nieco ponad miesiąc książka ujrzy światło dzienne. Zachęcamy wszystkich kibiców Radomiaka do zakupu tej wyjątkowej publikacji.