Trwają przygotowania Radomiaka do meczu z Olimpią Grudziądz

  • 08-08-2018 14:10
  • Admin

Trwają przygotowania Radomiaka do meczu z Olimpią Grudziądz

W poniedziałek piłkarze Radomiaka rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z Olimpią Grudziądz, a we wtorek rozegrali wewnętrzny sparing z drugim zespołem. Mecz zakończył się zwycięstwem pierwszej drużyny 7:0.


Podobnie, jak w poprzednich tygodniach, zespół przygotowuje się w komplecie. Nikt nie narzeka na urazy po meczu z GKS Bełchatów. Jedynym zawodnikiem, który nie będzie mógł wystąpić w Grudziądzu jest Artur Haluch, który będzie pauzował za czerwoną kartkę.

We wtorkowym sparingu trener Dariusz Banasik przyglądał się zawodnikom, którzy dotychczas mieli mniej szans do zaprezentowania się w większym wymiarze czasowym. W meczu rozgrywanym w systemie 2x30 minut Radomiak I pokonał drugi zespół 7:0. Trzy bramki zdobył Patryk Mikita, dwie Jakub Rolinc, a po jednej dołożyli Łukasz Pietroń i Bruno Luz.

Tydzień treningów zakończy mecz 4. kolejki II ligi w Grudziądzu. Olimpia po trzech meczach zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 6 punktów. W ostatniej kolejce przegrała 0:1 z Siarką Tarnobrzeg, a wcześniej pokonała 2:1 Błękitnych Stargard i 2:0 Pogoń Siedlce. Początek meczu Radomiaka z Olimpią zaplanowano na sobotę, na godzinę 18:00.