Ambitna walka i wywalczony remis z GKS Bełchatów

• 04-08-2018 09:43
  • Admin

Mimo blisko 80. minut gry w osłabieniu piłkarze Radomiaka zremisowali z GKS Bełchatów 1:1, a bliscy byli nawet zwycięstwa. Z rzutu karnego dla naszego zespołu trafił Leandro, a w poprzeczkę i słupek trafił Maciej Filipowicz. Dla gości gola w 41. minucie zdobył Patryk Mularczyk. Na początku meczu, w 11. minucie czerwoną kartkę obejrzał Artur Haluch.

RADOMIAK RADOM - GKS BEŁCHATÓW 1:1 (0:1)
Bramki: Mularczyk 41. - Leandro 61.

Radomiak: Haluch - Grudniewski, Świdzikowski, Klabnik, Wawszczyk (46. Luz), Jakubik, Filipowicz (81. Kaput), Makowski, Szuprytowski (80. Suchanek), Mikita (11. Kochalski), Leandro
GKS: Lenarcik - Szymorek, Golik, Michalski, Bartosiak (87. Tylec), Czajkowski, Thiakane, Grzelak, Ryszka, Mularczyk (67. Setla), Stolarczyk (64. Biel)

*********************************

KONIEC MECZU. Remisujemy z GKS Bełchatów 1:1. Jedyną bramkę dla Radomiaka zdobył Leandro po strzale z rzutu karnego.
90 + 2 - Leandro mocno z dystansu. Łapie Lenarcik.
90 - Pięć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry.
89 - Ależ blisko byliśmy teraz bramki. Leo wstrzelił piłkę mocno w pole karne gości, a tam odbiła się ona od nóg kilku piłkarzy. Ostatecznie ratuje się GKS.
87 - Rzut rożny dla GKS. Grolik wyskoczył wysoko, ale jego strzał głową niecelny. Tymczasem zmiana u gości - Tylec za Bartosiaka.
86 - Zderzył się Kochalski ze Świdzikowskim. Leży nasz kapitan na murawie.
85 - Jednym podaniem przenieśli się goście do naszego pola karnego. Było groźnie. Rzut wolny dla GKS.
83 - Świetna akcja Kaputa, obsłużony idealnym podaniem Suchanek i jego strzał zablokowany. Mamy rzut rożny.
82 - Leo wywalczył rzut rożny. Dośrodkował niedokładnie i od bramki Lenarcik.
81 - Ostatnia zmiana w Radomiaku. Filipowicz opuszcza boisko, a w jego miejsce Kaput.
80 - Suchanek za Szuprytowskiego. Duże brawa od kibiców za dobrą grę i asystę w dzisiejszym meczu.
79 - Mordercza końcówka przed nami. Oba zespoły już bardzo zmęczone.
76 - Przerwa na uzupełnienie płynów. Oby nie wybiło to z dobrego rytmu naszych piłkarzy. ostatni kwadrans to duża dominacja Radomiaka na boisku.
75 - Seria rzutów rożnych dla naszego zespołu.
74 - Było blisko! Po ziemi huknął Leo, ale tylko boczna siatka...
73 - Faulowany Leandro po dobrej kontrze naszego zespołu. Szansa dla naszego zespołu.
71 - Pachnie drugą bramką... Tym razem Leo mocno z odległości około 25 metrów. Minimalnie niecelnie.
70 - Próbował Szuprytowski strzału z dystansu, ale uderzenie zablokowane.
67 - Kolejna zmiana w GKS - Setla w miejsce Mularczyka. Chwilę wcześniej Mularczyk próbował przelobować Kochalskiego, ale dobra interwencja naszego bramkarza ratuje nas przed stratą bramki.
64 - Zmiana w GKS - Biel za Stolarczyka. A tymczasem na trybunach głośno "JESZCZE JEDEN!"
61 - GOOOOOOOOOOOL!!!!!! LEO PRZEŁAMAŁ RĘCE LENARCIKA I MAMY REMIS! Odrabiamy straty grając w osłabieniu.
60 - KARNY DLA RADOMIAKA! Akcja indywidualna Szuprytowskiego i faulowany w polu karnym nasz pomocnik!
* 2292 kibiców ogląda dzisiejszy mecz na stadionie.
55 - Znów aut z boku pola karnego dla Radomiaka.
52 - Rzut wolny dla Radomiaka z 30 metrów. Potem jeszcze aut na wysokości pola karnego. Ostatecznie łapie piłkę Lenarcik.
49 - Bardzo dobra akcja Luza. Dośrodkowanie wybite, a tam przed polem pojawił się Filipowicz i huknął z dystansu. Niestety, piłka trafiła w poprzeczkę...
48 - Ruszył z kontrą Bruno Luz. Faulowany przez Bartosiaka i żółta kartka dla gracza GKS.
47 - Filipowicz zatrzymał wślizgiem Thiakane. Za chwile faulowany Jakubik i mamy rzut wolny. Bez efektu w postaci zagrożenia.
46 - Wracamy do gry. Jedna zmiana w przerwie. Bruno Luz zmienia Jakuba Wawszczyka i debiutuje w Radomiaku.

PRZERWA. GKS Bełchatów prowadzi po pierwszej połowie 1:0 po golu Patryka Mularczyka. Gramy w osłabieniu po czerwonej kartce Artura Halucha w 11. minucie.
45 + 3 - Tym razem sam na sam z Kochalskim wyszedł Czajkowski, ale był na spalonym.
45 + 2 - Dobry drybling Makowskiego. Strzał z dystansu jednak niecelny.
45 - Cztery minuty doliczone.
44 - Zamieszanie na boisku. Popędził z piłką Leandro i w walce upadł. Sędzia gwizdnął jednak faul w drugą stronę i zagotowało się na murawie.
41 - GOL DLA GKS BEŁCHATÓW... Dobre dośrodkowanie na 5. metr przed naszą bramką. Najwyżej wyskoczył Mularczyk i głową pakuje piłkę do siatki.
38 - Szkoda tego słupka po strzale z rzutu wolnego Filipowicza, bo to w zasadzie jedyna groźna sytuacja po obu stronach. Niezbyt wiele pracy mają dziś póki co bramkarze.
37 - Żółta kartka dla Jakubika za faul na Thiakane.
35 - Radomiak nie może forsować tempa. Trzeba oszczędzać siły, bo gramy w osłabieniu. Stąd teraz nieco cofnięty nasz zespół, a w ataku goście.
32 - Thiakane dośrodkował w pole karne, ale tam na spalonym Bartosiak.
29 - Przerwa na uzupełnienie płynów. Bardzo gorąco dziś w Radomiu.
28 - Faulowany Szuprytowski, ale pognał z piłką Leo. Po stracie sędzia upomniał Mularczyka żółtą kartką.
27 - Żółta kartka dla Szuprytowskiego. Rzut wolny i szansa dla gości.
24 - Filipowicz w słupek! Dziwna sytuacja, bo po odbiciu piłki od słupka znów dopadł do niej Maciek, a sędziowie odgwizdali spalonego. Gorąco na boisku i na trybunach.
22 - Znakomity rajd Leo i faulowany Brazylijczyk tuż przed polem karnym. Żółta kartka dla Czajkowskiego.
20 - Pojawili się na stadionie kibice GKS-u Bełchatów.  Tymczasem goście mają rzut wolny, ale dośrodkowanie bardzo niecelne.
18 - Sporo ostrych starć przy linii bocznej z udziałem Thiakane. Teraz znów przewrócony Leandro.
15 - Bartosiak mocno z rzutu wolnego, ale bardzo pewnie łapie piłkę Kochalski. Spore brawa z trybun za tę interwencję.
* I od razu wymuszona zmiana - Kochalski w miejsce Mikity. Debiut młodego bramkarza w Radomiaku.
11 - Błąd naszej defensywy, Haluch fauluje na 20 metrze i czerwona kartka dla naszego bramkarza...
10 - Ostre dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale wybija Lenarcik.
9 - Przerwa w grze. Ucierpiał przy interwencji jeden z zawodników gości.
8 - Ładnie podawał Świdzikowski na wolne pole do Wawszczyka. Rzut rożny dla Zielonych.
6 - Cały czas w ataku Radomiak. Tym razem próbowali we dwóch stworzyć zagrożenie Makowski i Leandro.
5 - Znów Mikita, tym razem na prawym skrzydle. Dośrodkowanie niezbyt dokładne. Wybijają gospodarze.
3 - Indywidualny rajd Mikity. Powstrzymany jednak i za chwilę faulowany ostro Leandro.
2 - Pierwsza akcja Zielonych, ale na spalonym jeden z naszych zawodników.
1 - ZACZYNAMY! Żar i upał w Radomiu, ale liczymy na kolejny udany mecz naszego zespołu!

WITAMY W RELACJI LIVE

O godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 3. kolejki II ligi, w którym Radomiak podejmie PGE GKS Bełchatów! Równo z pierwszym gwizdkiem sędziego rozpoczniemy naszą tekstową relację LIVE. Płatną transmisję wideo przeprowadzi też TVCOM.pl.

Kasy biletowe będą otwarte od godziny 15:00.