Piłkarskie święto dla dzieci i młodzieży za nami! [FOTO]

  • 11-06-2018 12:14
  • Admin

Piłkarskie święto dla dzieci i młodzieży za nami! [FOTO]

Za nami kolejna edycja "Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Dla Dzieci i Młodzieży". Dwudniowe zawody stały pod znakiem wysokiego poziomu piłkarskiego i świetnej zabawy. Zarówno w zmaganiach rocznika 2008, jak i 2007 triumfowały zespoły Akademii Radomiaka.

W turnieju wzięło udział około 250 dzieci z roczników 2007 i 2008. Na bocznych boiskach stadionu przy ul. Struga pojawiło się też wielu rodziców i kibiców poszczególnych drużyn, którzy dobrze bawili się przy słonecznej pogodzie.

- To kolejna edycja naszego turnieju. Trenerzy wypowiadali się w ciepłych słowach o organizacji zawodów, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Będziemy chcieli organizować podobne turnieje także w kolejnych latach - mówi Emil Markiewicz, trener Akademii Radomiaka.

W ten upalny weekend organizatorzy zadbali o zimne napoje i "kurtynę wodną". Uczestnicy otrzymali wartościowe nagrody za sukcesy drużynowe i indywidualne. 

W sobotnich zmaganiach rocznika 2008 pierwsze miejsce zajął Radomiak, drugie Młodzik Radom, a trzecie Beniaminek Radom. Natomiast niedzielne rozgrywki rocznika 2007 wygrał Radomiak, drugie miejsce zajął Beniaminek, a trzecie PAS Skarżysko.

- Nie było łatwo. Byliśmy faworytem, ale na pewno nie wolno lekceważyć przeciwników, bo wtedy można łatwo przegrać - powiedział król strzelców zmagań w roczniku 2007, Ilian Gregorek z Akademii Radomiaka.

Wysoki poziom organizacyjny turnieju był możliwy dzięki wsparciu firm Windoor, Lotto, PlenSun i Hotel Aviator, za co serdecznie dziękujemy.PEŁNA FOTORELACJA Z TURNIEJU - KLIKNIJ TUTAJ