Wisła: Madejski - Pielach, Sedlewski, Szymankiewicz, Poznański, Sulkowski, Patejuk (46. Smektała), Zmorzyński, Kobiałka (66. Lytwyniuk), Hirsz (74. Ploj), Zulciak
Radomiak: Haluch - Skowron, Świdzikowski, Grudniewski, Zając (46. Filipowicz), Bemba (46. Klabnik), Agu, Mazan, Leandro (70. Mikita), Rolinc, Szuprytowski

Żółte kartki: Pielach, Szymankiewicz, Zmorzyński - Agu, Zając

Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)

Widzów: 1806

****************************
KONIEC MECZU. Remisujemy z 2:2. Walka o miejsce barażowe rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.
90 - Mikita uderzył z dystansu. Minimalnie niecelnie...
90 - Filipowicz wrzuca w pole karne, ale strzał Świdzikowskiego niecelny.
90 - Trzy minuty doliczone. Żółta kartka dla Zmorzyńskiego. Adam Piekutowski wyrzucony na trybuny.
89 - RADOMIAK RADOMIAK! - niesie się po trybunach. Kibice dodają sił piłkarzom, którzy wyraźnie już zmęczeni starają się wcisnąć decydującą bramkę.
87 - Pół boiska przebiegł z piłką Szuprytowski, wymanewrował trzech obrońców, ale huknął nad bramką.
85 - Skontrowali goście i wywalczyli rzut rożny.
84 - Raz za razem dośrodkowuje Radomiak, ale rozpaczliwie broni się Wisła.
81 - Zamknięta we własnej szesnastce Wisła. Zieloni atakują.
79 - Ależ okazja dla Radomiaka. Szuprytowski wpadł w pole karne i o mały włos nie pokonał Madejskiego. Dobijał jeszcze Filipowicz. Było bardzo blisko...
76 - Dobre dośrodkowanie w pole karne na Mikitę, ale ten uprzedzony przez Madejskiego.
74 - Teraz zmiana w Wiśle. Ploj zmienia Hirsza.
70 - Zmiana w Radomiaku. Mikita zastępuje Leandro. Duże brawa od kibiców za dwa gole.
* Ulewa nad stadionem.
66 - Seria rzutów rożnych dla Wisły, wszystkie wybite przez naszych obrońców. Tymczasem zmiana u gości. Schodzi Kobiałka, w jego miejsce Lytwyniuk.
64 - Tym razem w ataku Wisła. Rzut rożny dla gości.
63 - Okres zdecydowanej przewagi Radomiaka.
62 - Wrzutka na dalszy słupek, zamyka Świdzikowski, powalczył jeszcze Agu i Sulkowski wybija z linii bramkowej!
61 - Dał sygnał do ataku Leandro. Wygrał przebitkę przy linii bocznej i szybko rozpoczął kontrę, której finał to rzut rożny.
59 - Coś stało się z ręką Agu. Przez moment Radomiak w 10.
56 - Groźnie zaatakowała Wisła środkiem pola. Rajd jednego z zawodników gości zakończył się na 15. metrze. Było groźnie. Ucierpiał jeszcze ofiarnie interweniując Agu.
54 - Ładna akcja lewym skrzydłem. Szuprytowski wyłożył do Mazana, a ten uderzył z dystansu. Niecelnie.
52 - Dośrodkowanie Wisły w poszukiwaniu Zulciaka, ale tej powstrzymany przez Świdzikowskiego.
49 - Burza nadeszła nad stadion. Błyska się i grzmi, ale deszcz nie pada. Póki co w drugiej połowie oba zespoły walczą w środkowej strefie boiska.
46 - Dwie zmiany w przerwie w Radomiaku. Schodzą Zając i Bemba. W ich miejsce Filipowicz i Klabnik. Zmiana też w Wiśle - boisko opuścił Patejuk, a zastąpił go Smektała.

PRZERWA. Remisujemy 2:2.
45 - Niewiele zabrakło, a Leo z Rolincem rozmontowaliby defensywę Wisły. Mamy rzut rożny.
44 - Znów strzelał z dystansu Zulciak, ale łapie Haluch.
39 - Z kontrą ruszył Agu, ale został sfaulowany. Żółta kartka dla Szymankiewicza.
38 - Żółta kartka dla Zająca.
36 - Jeszcze raz Leo lepszy od Madejskiego! Remisujemy 2:2.
35 - Karny dla Radomiaka! Świetna kontra i faulowany Leandro. Żółta kartka za faul dla Pielacha.
34 - Atakował Radomiak przez ostatni kwadrans, a gola strzela Wisła. Zulciak z bliskiej odległości wykańcza kontrę gości.
31 - Drybling Szuprytowskiego w polu karnym i wywalczony rzut rożny. Dobrze dysponowany jest dziś popularny "Mały".
30 - Z dystansu uderza Szuprytowski, ale niecelnie.
26 - Znów otworzył nam się mecz. Wcześniej cofnięta Wisła teraz próbuje atakować, ale odpowiada Radomiak. Szuprytowski między nogami przeciwnika do Rolinca, ten odgrywa i ratują się goście wybiciem na rzut rożny. Duże brawa z trybun za tę akcję.
22 - Żółta kartka dla Agu za ostry wślizg w Sulkowskiego.
20 - GOOOOOOOOL! Leandro mocno pod poprzeczkę i mamy remis!
18 - Szuprytowski mocno w pole karne i mamy JEDENASTKĘ! Zagranie ręką obrońcy gości.
17 - Szuprytowski do Agu, a ten huknął z dystansu, ale niecelnie.
14 - Znów Zulciak z dystansu, ale znów bardzo dobrze ustawiony Haluch.
12 - Strzał z ostrego kąta pewnie łapie Haluch.
* Sędziowie jeszcze konsultowali, czy nie było spalonego, ale ostatecznie wskazali na środek boiska.
8 - Znów z linii pola karnego Zulciak i piłka wpada do siatki. Wisła prowadzi 1:0.
7 - Zulciak poszukał strzału z lewej nogi, ale to uderzenie zablokowane. Rzut rożny dla Wisły.
5 - Widać, że oba zespoły przystąpiły mocno zmotywowane do meczu. Sporo pojedynków w pierwszych minutach.
* Błyska się nad stadionem.
2 - Pierwsza akcja Wisły. Strzał głową Hirsza pewnie łapie Haluch.
1 - Zaczynamy!
Oba zespoły już na murawie. Póki co oczy kibiców zwrócone przede wszystkim w górę, bo ciężkie chmury krążą nad stadionem i według prognoz spodziewana jest burza. Póki co jednak nie pada i liczymy na dobre widowisko.

Przed nami mecz z Wisłą Puławy.

WITAMY W RELACJI LIVE!

O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz Radomiaka z Wisłą Puławy. O tej samej godzinie wystartuje tekstowa relacja LIVE. Kasy biletowe na stadionie MOSiR będą otwarte od godziny 14:00. Zapraszamy na mecz!