Bolesna porażka z Wartą Poznań...

• 19-05-2018 13:34
  • Admin

Niestety, jeden gol wystarczył Warcie Poznań do zwycięstwa nad Radomiakiem. Tym samym gospodarze wywalczyli awans do I ligi, a Zielonym pozostała walka o czwarte miejsce gwarantujące grę w barażach.

Warta Poznań - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Bramka:
Przemysław Kita 47.

Radomiak:
Haluch - Hodowany, Grudniewski, Świdzikowski, Skowron, Winsztal (59. Filipowicz), Bemba (72. Colina), Szuprytowski (63. Rolinc), Mikita, Mazan, Wróbel
Warta:
Laskowski - Dejewski, Kiełb, Kieliba, Fiedosewicz (78. Szynka), Grobelny, Patrzykąt, Sanocki (74. Przybyła), Marciniak, Kita (83. Piceluk), Cierpka
Żółte kartki: Grobelny, Kieliba, Piceluk, Marciniak, Laskowski - Świdzikowski, Grudniewski, Mazan

KONIEC MECZU
90 - Cztery minuty doliczone przez sędziego.
81 - Umiejętnie broni się Warta. Ostatnie minuty przed nami.
75 - Radomiak walczy, atakuje, szuka bramki i stwarza okazje, ale brakuje postawienia kropki nad i. Wciąż przegrywamy.
* Trzy zmiany w Radomiaku jak na razie w II połowie. Na boisku Colina, Filipowicz i Rolinc w miejsce Szuprytowskiego, Winsztala i Bemby.
62 - Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego! Wreszcie trochę szczęścia ma Radomiak. Walczymy do końca.
55 - Duży napór Zielonych. Najpierw Winsztal z dystansu trafił w poprzeczkę, później kilkukrotnie interweniował Laskowski...
47- Źle rozpoczynamy drugą połowę. Strzał "stadiony świata" Przemysława Kity i od 47. minuty przegrywamy 0:1.
46 - Wracamy do gry. Oba zespoły bez zmian w składach.

**************
45 - PRZERWA. Bezbramkowy remis do przerwy.
43 - Mocno uderzony w głowę Wróbel. Mamy rzut wolny na wysokości 30 metra od bramki Warty.
42 - Ależ upał w Poznaniu.Pogoda daje się we znaki piłkarzom i oglądamy niezbyt ciekawe widowisko.
37 - Dwa strzały Warty. Sanocki niecelnie, Kita za lekko i łapie Haluch.
36 - Groźna kontra gospodarzy, ale bardzo dobry powrót Skowrona.
33 - Dwie pewne intwerwencje Halucha na przedpolu. Najpierw piąstkowanie, a kilka minut później złapał piłkę nasz bramkarz. Warta próbuje ataków, ale jak na razie bardzo pewnie w defensywie Radomiak.
29 - Kartka za ostry faul Świdzikowskiego.
27 - Poprzeczka! Po rzucie rożnym główkował Bemba. Szkoda...
25 - Aut dla Zielonych. Wysokość pola karnego. Dośrodkowanie groźne, ale strzał Wróbla zablokowany.
20 - Dośrodkowywał w pole karne Peter Mazan, ale za mocno. Tymczasem żółta kartka dla Grobelnego.
17 - Mocny doping z klatki kibiców gości. Wygląda na to, że ponad 100 osobowa grupa kibiców wspiera dziś Radomiaka w Poznaniu.
15 - Z dystansu Marciniak, ale niecelnie.
10 - Pierwsza interwencja Halucha. Niezbyt udana kontra Warty i łapie piłkę nasz bramkarz.
5 - Powoli zbierają się w klatce kibice Radomiaka. Na boisku niewiele się dzieje. Duży upał w Poznaniu.
3 - Pierwsze ataki gospodarzy. Mamy trochę szczęścia.
1 - Zaczynamy!

Witamy ze stadionu Warty!

LIVE WIDEO

O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz 32. kolejki II ligi, w którym Warta Poznań podejmie Radomiaka. Dla obu drużyn to niezwykle ważne spotkanie w kontekście końcowego układu tabeli. Warcie do wywalczenia promocji do I ligi wystarczy zwycięstwo, natomiast Zieloni potrzebują trzech punktów by podtrzymać realne szanse na bezpośredni awans.

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego rozpoczniemy tekstową relację LIVE. Zgodnie z zapewnieniami gospodarzy, planowana jest darmowa transmisja LIVE z tego spotkania na profilu Warty Poznań na Facebooku.